Ana Sayfa Site ekle Yeni Siteler Top Siteler Seçtiklerimiz Top 10 Site Haritası İletişim
>> HOME >> Firmalar Rehberi >> Ambalaj ve Yan Sanayi

  Ayrintili Arama 


 Baslik  Plastik file
Oy analizi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 URL  http://www.polinetfile.com.tr
 Oy ver  Toplam Oy : 2, Ortalama degerlendirme : 10.00
 Kayit Tarihi  06-18-2009
 ETC   Hits : 2232, Ziyaretçiler : 1076, Açiklama : 0
 E-mail  

Şirketimiz 1972 yılında İstanbul Bağcılar'daki imalathanesinde plastik enjeksiyon ve extruder makineleri imalatı, tamiri, bakım ve onarımı amaçlı kurulmuş bir şahıs firmasıydı. Bu tip işlerle uğraşırken Plastik File (Extrude File) makineleri ve bu makinelerin kalıplarında imal etmek işlerimiz arasında idi. Zaman zaman ürettiğimiz makine parçalarının korunması amacı ile plastik file temin etmek istediğimizde, bulabildiğimiz ürünlerin oldukça kalitesiz ve dayanıksız olduğunu gördük ve şuna kanaat getirdik ki; plastik file imalatı Türkiye'de büyük olasılıkla çok ilgi çeken bir konu olmamış ya da çok problemli olduğu için imalatçılar konuya pek sıcak bakmamış.

Bu konunun boşluğu açıkça ortada idi. Ülkemizin istihdama çok ihtiyacı olduğu şu zamanda yerli malı kullanmak ve buna teşvik etmek ülke menfaati olduğu kanaati firma olarak bizde oldukça ön plana çıktı.

Bu düşünceyi gerçekleştirebilmek adına 2004 yılında POLİNET PLASTİK ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.' ni kurduk. POLİNET FİLE markası altında birçok sektöre, %100 yerli üretim makineler ile %100 orijinal hammadde kullanarak, dünya normlarında extrude file üretmeye başladık. Ve her geçen gün firmamız ürün çeşidini, en önemlisi ürün kalitesini arttırmaktadır.

Firmamızın amacı yerli, kaliteli, ucuz ve dayanıklı malları tüketiciye sunmaktır.
Tüketiciden beklentimiz ise yerli üretime ilgisinin artması ve yerli sanayicinin bu anlamda desteklenmesidir. Polinet File olarak ülkemizde konu ile ilgili müteşebbislere iyi örnek olduğumuz kanaatindeyiz. Ülke menfaatlerini ön planda tutarak bu işe gönül veren, yabancı marka ve firmalarla mücadele eden tüm üreticilerimize de başarılar diliyoruz.

Ülkemizin raflarında yabancının yanında yerli ürünleri, düzgün, kaliteli ve onlarla yarışır şekilde görmek Türk insanının tarihinden gelen mücadeleci ruhunun sanayiye de yansımasının bir örneğidir.

Türk insanının sanayi ve kalkınma konusunda da büyük savaşlar vererek zaferler
kazanacağından hiçbir zaman kuşkumuz olmadı, olmayacaktır da...© 2006 Damlabilisim.com All Rights Reseved